• Slovenský
  • Magyar

COVID-19 INFO

Úradná tabuľa
Podrobná mapa obce Čebovce - Geoportál
 
 
Turistatérkép - Turustická mapa
Csáb - Čebovce

AKTUÁLNE PROJEKTY


Obstaranie záhradných kompostérov

Rekonštrukcia Obecného Úradu
Rekonštrukcia Obecného Úradu


Kniha priateľ človeka
Fond na podporu umenia

Kniha pre potešenie
Fond na podporu umenia

Nákup vozidla

Európsky fond regionálneho rozvoja
Integrovaný regionálny operačný program


Dokumenty
Fotógaléria
Videógaléria

FACEBOOK

Nákup 9 miestneho vozidla pre obec ČebovceProjekt
 

Nákup 9 miestneho vozidla na spoločnú prepravu osôb pre obec Čebovce

Projekt „Nákup 9 miestneho vozidla na spoločnú prepravu osôb pre obec Čebovce“ je realizovaný obcou Čebovce cez MAS Hontianske Poiplie s využitím zdrojov Európskeho fondu regionálneho rozvoja, Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky a Integrovaného regionálneho operačného programu.
Cieľom projektu je zabezpečenie spoločnej dopravy osôb, rozvoj základnej infraštruktúry, zlepšenie dopravného prepojenia k dostupnosti sídiel. Projekt priamo reflektuje na potreby inovácií a riešenia problémov vo vidieckych oblastiach, ktoré zabezpečia zníženie sociálno-ekonomickej zaostalosti a prispejú k zvýšeniu kvality života na vidieku. Špecifickým cieľom projektu je zlepšenie udržateľných vzťahov medzi vidieckymi rozvojovými centrami a ich zázemím vo verejných službách a vo verejných infraštruktúrach. Naplnenie cieľov projektu dosiahneme realizáciou aktivity, kúpou vozidla spoločnej dopravy osôb.

Miesto realizácie: Miestom realizácie projektu je obec Čebovce
Termín ukončenia realizácie projektu je najneskôr do 31.12.2022
Výška podpory je maximálne 36 565,50 €
Celkové oprávnené výdavky projektu sú vo výške 36 565,50 €

 
Nasledujúci >

KONTAKTY

Obecný úrad Čebovce
Szedera Fabiana 320/162
Tel: +421 47 488 22 11
Mob: +421 903 700 005

ANKETA

Aký vzťah máte k obci Čebovce?
 

MOMENTY

POZOR!

Vieš o nejakom pripravovanom podujatí, udalosti v našej obci?
Stalo sa niečo v našej obci, o čom sme neinformovali?
Zhotovil si takú fotografiu, ktorá súvisí s našou obcou?

Informuj nás, pošli odkaz, pošli fotku na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovým automatom, musíte mať zapnutý Javascript pre jeho zobrazenie
Ďakujeme