• Slovenský
  • Magyar

COVID-19 INFO

Úradná tabuľa
Podrobná mapa obce Čebovce - Geoportál
 
 
Turistatérkép - Turustická mapa
Csáb - Čebovce

AKTUÁLNE PROJEKTY


Obstaranie záhradných kompostérov

Rekonštrukcia Obecného Úradu
Rekonštrukcia Obecného Úradu


Kniha priateľ človeka
Fond na podporu umenia

Kniha pre potešenie
Fond na podporu umenia

Dokumenty
Fotógaléria
Videógaléria

FACEBOOK

Obstaranie záhradných kompostérov


Názov projektu: Podpora predchádzania vzniku biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov Mikroregiónu Údolie Čebovského potoka

Hlavný cieľ projektu:
Realizácia hlavnej aktivity schváleného projektu je zameraná na obstaranie záhradných kompostérov určených na predchádzanie vzniku BRKO vyprodukovaného v domácnostiach, ako aj pri údržbe zelene na obecných pozemkoch nachádzajúcich sa na území obcí zapojených do projektu, ktoré sú členmi Mikroregiónu Údolie Čebovského potoka - obec Bátorová, obec Čebovce, obec Chrastince, obec Koláre, obec Kosihovce, obec Lesenice, obec Malá Čalomija, obec Seľany, obec Slovenské Ďarmoty a obec Záhorce. Po úspešnej realizácii schváleného projektu obce nebudú zabezpečovať zber a samotné zhodnocovanie vyprodukovaného BRKO zo záhrad domácnosti nachádzajúcich sa na území obcí zapojených do projektu. V rámci hlavnej aktivity budú na území obcí zapojených do projektu z Mikroregiónu Údolie Čebovského potoka, do každej domácností a pre potreby jednotlivých obcí umiestnených celkovo 1455 ks obstaraných záhradných kompostérov v objemovom rozmedzí od 600 L do 1 050 L, ktoré budú obyvateľom obcí zapojených do projektu poskytnuté bezodplatne na základe zápisnice s protokolárnymi prebraniami. Samotné prerozdelenie obstaraných kompostérov sa bude realizovať v závislosti od veľkosti udržiavanej zelenej plochy každej domácnosti.

Miesto realizácie projektu:
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Veľký Krtíš

Prijímateľ:
Mikroregión Údolia Čebovského potoka

Výška poskytnutého príspevku:
180 112,21 EUR

Riadiaci orgán - Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky

Tento projekt sa realizuje z podporou Európskej únie, Kohézny fond.

 
< Predchádzajúci   Nasledujúci >

KONTAKTY

Obecný úrad Čebovce
Szedera Fabiana 320/162
Tel: +421 47 488 22 11
Mob: +421 903 700 005

ANKETA

Aký vzťah máte k obci Čebovce?
 

MOMENTY

POZOR!

Vieš o nejakom pripravovanom podujatí, udalosti v našej obci?
Stalo sa niečo v našej obci, o čom sme neinformovali?
Zhotovil si takú fotografiu, ktorá súvisí s našou obcou?

Informuj nás, pošli odkaz, pošli fotku na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovým automatom, musíte mať zapnutý Javascript pre jeho zobrazenie
Ďakujeme