• Slovenský
  • Magyar

COVID-19 INFO

Hirdetőtábla
Részletes Csáb Térkép - Geoportál
 
 
Turistatérkép - Turustická mapa
Csáb - Čebovce

AKTUÁLIS PROJEKTEK


Kerti komposztáló minden házhoz

Rekonštrukcia Obecného Úradu
Rekonštrukcia Obecného Úradu


A könyv az ember barátja
Fond na podporu umenia

Könyv a jó hangulathoz
Fond na podporu umenia

Jármű vásárlása

Európsky fond regionálneho rozvoja
Integrovaný regionálny operačný program


Dokumentumtár
Fotógaléria
Videógaléria

FACEBOOK

Korpás Éva jótékonysági koncertje Csábon
2022-12-14Több év kihagyás után folytatódik a HANG-ÁR koncertsorozat a Csemadok Csábi Alapszervezete, a FIGUR Polgári Társulás, az idén 750 éves Csáb község és a helyi Római katolikus Plébániaközösség szervezésében.

2022. december 18-án, vasárnap 15.00 órától adventi, karácsonyi koncertet ad Korpás Éva háromszoros Harmónia- és kétszeres Fonogram-díjas énekesnő és zenekara Betlehem városban címmel turnéjuk keretében a helyi római katolikus templomban.

A koncerten gyűjtést szervezünk templomunk felújítási munkálatainak befejezésére, hogy 2023-ban már új fényében várja a hívőket a jövőre 255 éves Isten háza.

A koncert után forralt bor és kalács vár mindenkit. Hangolódjunk az ünnepekre közösen.


Korpás Éva a szlovákiai magyar népzenei élet legmeghatározóbb népdalénekese. Az idei évben bemutatott karácsonyi koncertjén a legnépszerűbb népi karácsonyi énekek csendülnek fel igényes zenei kísérettel. A közismertebb dallamok mellett a magyar népi dallamkincs ritkán hallott darabjai, valamint zenei feldolgozások is helyet kapnak változatos zenei átkötésekkel.

A koncert nem csak a felnőtt hallgatóságnak szól, gyermekeknek is tartogat meglepetéseket, igazi családi programnak ígérkezik. Így szeretnénk minél több ember számára meghittebbé tenni az adventi várakozást.

Közreműködnek:

Korpás Éva – ének
Csernók Klára – hegedű
Takács Ádám – hegedű
Papp Endre – brácsa
Kuti Sándor – cimbalom
Hanusz Zoltán – nagybőgő


 
< Előző   Következő >

ELÉRHETŐSÉGEK

Csábi községhivatal
Szeder Fábián utca 320/162
Tel: +421 47 488 22 11
Mob: +421 903 700 005

SZAVAZÁS

Milyen kapcsolata van Csáb községgel?
 

PILLANATKÉPEK

FIGYELEM!

Tudsz egy készülő rendezvényről, eseményről községünkben?
Történt valami községünkben, amiről nem számoltunk be?
Készítettél olyan fotót, ami községünkkel kapcsolatos?

Értesíts minket, küldj üzenetet, küldj képet a Ez az e-mail cím védett a spamkeresőktől, engedélyezni kell a Javascript használatát a megtekintéshez. emailcímre.
Köszönjük