• Slovenský
  • Magyar

Úradná tabuľa
Podrobná mapa obce Čebovce - Geoportál

AKTUÁLNE PROJEKTY


Obstaranie záhradných kompostérov

Rekonštrukcia Obecného Úradu
Rekonštrukcia Obecného Úradu

Dokumenty
Fotógaléria
Videógaléria

FACEBOOK

COVID-19 v našej obci
15-09-2020


Vážení spoluobčania,

Zaiste ste zaznamenali informácie hygienikov, že prípady ochorenia na COVID-19 už boli zaznamenané aj v okrese Veľký Krtíš a prípadov v rámci celého Slovenska pribúda.

Chceme Vás touto cestou informovať, že tri pozitívne prípady na koronavírus sa vyskytli aj v našej obci Čebovce, čo potvrdili testy. Všetky tri prípady hygienici včas podchytili a občania, ktorí boli pozitívne testovaní, sú v domácej izolácii.

Obecný úrad v Čebovciach v tomto smere úzko spolupracuje s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva vo Veľkom Krtíši a riadi sa odporúčaniami hygienikov. Situáciu s ďalším možným šírením ochorenia COVID-19 hygienici ďalej monitorujú a majú ju pod kontrolou. Všetci kompetentní obyvateľov našej obce ale žiadajú, aby aj naďalej dodržiavali všetky hygienické opatrenia a tiež, aby nešírili neoverené informácie, ktoré sa nezakladajú na pravde.


Obecný úrad v Čebovciach sa bude aj naďalej riadiť radami a odporúčaniami hygienikov a o prípadných opatreniach vás bude včas informovať.
 
< Predchádzajúci   Nasledujúci >

KONTAKTY

Obecný úrad Čebovce
Szedera Fabiana 320/162
Tel: +421 47 488 22 11
Mob: +421 903 700 005

ANKETA

Aký vzťah máte k obci Čebovce?
 

MOMENTY

POZOR!

Vieš o nejakom pripravovanom podujatí, udalosti v našej obci?
Stalo sa niečo v našej obci, o čom sme neinformovali?
Zhotovil si takú fotografiu, ktorá súvisí s našou obcou?

Informuj nás, pošli odkaz, pošli fotku na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovým automatom, musíte mať zapnutý Javascript pre jeho zobrazenie
Ďakujeme