• Slovenský
  • Magyar

Úradná tabuľa
Podrobná mapa obce Čebovce - Geoportál

AKTUÁLNE PROJEKTY


Obstaranie záhradných kompostérov

Rekonštrukcia Obecného Úradu
Rekonštrukcia Obecného Úradu

Dokumenty
Fotógaléria
Videógaléria

POZOR!

Vieš o nejakom pripravovanom podujatí, udalosti v našej obci?
Stalo sa niečo v našej obci, o čom sme neinformovali?
Zhotovil si takú fotografiu, ktorá súvisí s našou obcou?

Informuj nás, pošli odkaz, pošli fotku na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovým automatom, musíte mať zapnutý Javascript pre jeho zobrazenie
Ďakujeme

FACEBOOK

Obstaranie záhradných kompostérov


Názov projektu: Podpora predchádzania vzniku biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov Mikroregiónu Údolie Čebovského potoka

Hlavný cieľ projektu:
Realizácia hlavnej aktivity schváleného projektu je zameraná na obstaranie záhradných kompostérov určených na predchádzanie vzniku BRKO vyprodukovaného v domácnostiach, ako aj pri údržbe zelene na obecných pozemkoch nachádzajúcich sa na území obcí zapojených do projektu, ktoré sú členmi Mikroregiónu Údolie Čebovského potoka - obec Bátorová, obec Čebovce, obec Chrastince, obec Koláre, obec Kosihovce, obec Lesenice, obec Malá Čalomija, obec Seľany, obec Slovenské Ďarmoty a obec Záhorce. Po úspešnej realizácii schváleného projektu obce nebudú zabezpečovať zber a samotné zhodnocovanie vyprodukovaného BRKO zo záhrad domácnosti nachádzajúcich sa na území obcí zapojených do projektu. V rámci hlavnej aktivity budú na území obcí zapojených do projektu z Mikroregiónu Údolie Čebovského potoka, do každej domácností a pre potreby jednotlivých obcí umiestnených celkovo 1455 ks obstaraných záhradných kompostérov v objemovom rozmedzí od 600 L do 1 050 L, ktoré budú obyvateľom obcí zapojených do projektu poskytnuté bezodplatne na základe zápisnice s protokolárnymi prebraniami. Samotné prerozdelenie obstaraných kompostérov sa bude realizovať v závislosti od veľkosti udržiavanej zelenej plochy každej domácnosti.

Miesto realizácie projektu:
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Veľký Krtíš

Prijímateľ:
Mikroregión Údolia Čebovského potoka

Výška poskytnutého príspevku:
180 112,21 EUR

Riadiaci orgán - Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky

Tento projekt sa realizuje z podporou Európskej únie, Kohézny fond.

 
< Predchádzajúci   Nasledujúci >

KONTAKTY

Obecný úrad Čebovce
Szedera Fábiána 320/162
Tel: +421 47 488 22 11
Mob: +421 903 700 005
Fax: +421 47 488 22 11

ANKETA

Aký vzťah máte k obci Čebovce?
 

MOMENTY